Únor 2014

Fotešky, anbe. zlatá zrcadlovka ;3

24. února 2014 v 18:48 | Rousaline |  Fotím
Chápete, že Vánoce byli už před dvouma měsícema? :O No každopádně nám to rychle utíká. K vánocům jsem dostala tu mou vysněnou zrcadlovku, takže vám sem hned dám pár fotek. :)
Mám krásnou sestřenku.
Miminka jsem nikdy nefotila.

Pápá vaša rousaline .)

Zase jsem jednou kreslila/prostě výtvarka

20. února 2014 v 19:12 | Rousaline |  Kreslím
Ahojky, přidám vám sem 2 obrázky, které jsem já kreslila. Kreslím jen o výtvarce. Protože nemáš vubec čas. :D Nebo spíš nemám náladu něco čmárat na papír. Možná, že vám čáasem přidám i něco víc, co jsem za tu dobu, co jsem tady nebyla nakreslila, a že toho moc není vám řikat nemusím. (smích) Kadopádně vám toho musím spoustu povědět. Za tu dobu co jsem tady nebyla se stalo tolik věcí. A já ses prostě potřebuju vypsat, takže se můžete těšit. (doufám, že se na to nevykašlu)

Včera jsme s holkama ze třídy byly na turnaji ve vybíjené 6-7.ročníků. Já sem vubec neměla jít, ale protože jich bylo málo, tak sem jít musela. Nakonec to bylo celkem dobrý. Vyhrály jsme 1.místo, dostali čokoládu a diplom. Poté jsme šli s holkama do kfc, ani nevíte jaký hezký kluci tam byli. :D A pak jsem šla na trénink.

No a teď už dost keců, jdeme na ty moje slavné čmáranice.

Tady jeden zamilovaný fotografický pár ♥

A tady nějaká slečna...

Tak pápá ;)


Obnova? JIstě že!

17. února 2014 v 18:32 | Rousaline |  Bloguju
Ahoj! Jo vím, dlouho jsem tu nebyla na všechny mé čtenáře (pokud nějaký jsou) jsem kašlala, a příjdu si hrozně. Místo toho jsem si založila nový blog, kterej byl absolutně kničemu. Jo a teď, ano až teď jsem si to uvědomila. Takže se vracím.


Chtěla bych se zase dostat do starých kolejí, žádné rubriky bych nerušila. Asi bych si i určila jaké dny bych přidávala články. Průběžně by to bylo tak, že bychse pokusila přidávat články 3x týdne, což asi stejně nepude. No uvídím.

Dále bych také potřebovala vyměnit design, nejspíš nějaký neutrální. Tak jestli někod víte o někom, kdo by byl tak ochotný a udělal mi design, tak bych byla vděčná.

Jinak si myslím, že už je to asi vše, co jsem chtěla říct.

Tak teda vítejte na obnoveném blogu, Rousaline :)