Prosinec 2013

10 days challange | 4.Den-Tvoje vysněná práce

17. prosince 2013 v 19:29 | Rousaline |  Projektuju
Moje vysněná práce...
Je mi 13 a nějak stále nevím, co bych chtěla do budoucna dělat. Když jsem byla malá hrozně moc jsem chtěla pracovat někde v Zoo. Milovala jsem a stále miluju hrozně moc zvířata, takže se mi nikdo nemůže divit, že jsem chtěla pracovat v Zoo. Viděla jsem se někde u pavilonu opic, kde bych si všechny opičky chočila :3. Ony by mi lezly po ramnou a já bych je krmila banány.
Někdy ve třetí třídě jsem se rozhodla jít ve stopách své sestry a jít na ekonomku. Později jsem však zjistila, že mám také nadání masírovat a rozhodla jsem se, že si v 15ti udělám kurz a budu masérka. Pak mi to začalo docházet a svoje rozhodnutí jsem přesunula na to, že budu podnikat. Úspěšní podnikatelé jsou bohatí, tak proč jim také nebýt.
V páté třídě jsem chtěla být právnička jako moje sestra, teta a druhá teta... důvod byl jasný, opět jsou právničky bohatí.

Nyní jsem v sedmé třídě zakládní školy a moje rozhodnutí se vrátilo na začátek. Opět přemýšlím o práci se zvířaty. Netoužím tedy už pracovat v Zoo nýbrž být veterinářka. Zvířata mám ráda, tak proč nebýt veterinářka, že? Problém nastáva v situaci, kdy se dozvídám, že veterinářů a veterinářek je stále víc a víc. No uvidíme možná, že nakonec budu úplně něco jiného!

I ♥ Dance

15. prosince 2013 v 18:57 | Rousaline |  Tančím
Ahojky. Založila jsem novou rubriku Tančím v této rubrice bude vše ohledně tance jako je street dance, hip hop, house, dance hall, hype atd... Dále vám tu dám podrobnější informace o různých zahraničních i českých tanečních skupinách a o různých soutěžích.

Na úvod jsem si pro vás připravila pár tanečních videii. Budou to videa, která se mi líbila, líbí.Doufám, že se vám tato rubrika bude líbit.
Chachi Gonzales - taneční skupina I.aM.mE.

10 days challange | 3.Den-Tvoji omácí mazlíčci

14. prosince 2013 v 10:32 | Rousaline |  Projektuju
Ahojky, už dlouho tu nebyl 1 days challange! Nějak jsem na to zapoměla a něměla čas, tak to chci teď napravit!
Dnešní den bude o mojich domácích mazlíčcích.


Mám hrozně moc ráda zvířata, tudíž jich mám spoustu i doma.

Asi nejdéle mám kočku Nelinku!
Spolu se ségrou jsme jí dostali v roce 2005, dostala jí hlavně ségra k narozeninam, ale jak mě-pětiletému dítěti vysvětlíte, že ta kočka je ségry a ne vaše. To by prostě bylo nespravedlivé, takže se to udělalo nakonec, tak že prostě kočka byla společným domácím mazlíčkem celé rodiny. Dali jsme jí jméno Nelinka, netuším proč, ale to jméno se mi líbí. Nelince je 8 roků, což už je docela dost. Je to už taková kočičí babička.

Další zvířata pod perexem ;)

Heey brother

13. prosince 2013 v 19:38 | Rousaline |  Píšu
Ahojky holky! Omlouvám se za moji neaktivitu. Neměla jsem na blog náladu a eště ke všemu blog.cz horzně blbnul. Doufám, že vám to v ten vánoční čas vynahradím.

Čas letí jako blázen, už ani ne za dva týdny tu máme Vánoce. Nevím proč, ale letošní vánoce mi nepříjdou nijak extra zvláštní. Jindy se těším jako nikdy, hledám doma dárky a zpívám si vánoční koledy. Jenže tendle rok nedělám vůbec nic, jen nakupuju dárky, jak sobě tak ostatním. A samozřejmě žiju hubou!
Neposlouchám skoro žádné vánoční písničky, jen prostě ujíždím na Avicci a písničce - Hey brother!
Tudle písničku jsem poprvé uviděla na blogu Domus, moc mě nenadchla a asi včera jsem na ni náhodně narazila na youtube a teď jí poslouchám už furt.

Doma už máme naladěnou vánoční atmosféru, která na mě zatím vůbec nepůsobí. Cukroví už máme skoro všechno upečené, eště ho musíme ozdobit. Doma nám stále hoří svíčky a františky, občas si i mamka pustí do rádia koledy. Co nám eště chybí je stromeček, ten bude taťka kupovat nejspíš příští týden. A zdobit ho se ségrou budeme až na štědrý den.