Říjen 2013

Píšu, píšu deníček

31. října 2013 v 15:38 | Rousaline |  Píšu
Ahoj!
Tak dneska jsem si pro vás připravila jen takový deníček. Takže od toho moc nečekejte.V pondělí jsem se vrátila z chalupy, kde jsem fotila. (fotky si můžete prohlédnout v tomto článku)

V úterý jsem měla workshop, tancuju street-dance, takže jsem se zase naučila něco nového. Měli jsme 6 tanečních lekcí, v úterý čtyři a ve středu dvě. Každou lekci jsme měli asi hodinu a půl, takže jsem teď celkem vyčerpaná. V úterý jsme měli lekce break-dance, funky, hip-hop a house. Choreografie máme celkem těžké, máme v nich hodně těžké kroky, takže nám všem chvíli trvalo než se to aspoň tak nějak naučíme. Večer nám udělali stezku odvahy. Když jsem byla mladší hrozně jsem se vždycky balá, ale teď už si z toho spíš dělám srandu. Moc sem se nebála spíše jsem se vždycky lekla když na mě někdo bafnul z keře nebo ze za rohu :D. To pak bylo tak, že když stál jeden lektor - říkejme mu Dan za dveřma, tak já jsem prošla a teď on jak na mě vybafnul, tak já jak jsem se lekla tak sem se praštila o futra a málem jsem se tam rozbrečela. Samozřejmě, že Dan je velký vtipálek, takže si pak ze mě dělal další den srandu :D. Po stezce odvahy jsme se osprchovali a šli si lehnout. Pustili jsme si film Let´s dance 3, ten jsem eště neviděla, takže jsem se na to moc těšila. Ale nakonec mě zmohla únava, hned na začátku filmu jsem usla. Taky kdo by neusnul po nějakejch osmi hodinách tance! :D Druhý den jsme měli lekce už jen dvě. Opakovali jsme si předešlé choreografie. Pak jsme šli ven zahrát si vybiku a další míčovky. Venku byla velká zima, takže si myslím, že moje zdraví to jen tak nepřežije.

Jednou takle na poli

27. října 2013 v 14:41 | Rousaline |  Fotím
Ahoj!
Včera jsem se rozhodla jít projít. Zašla jsem kousek od chalupy na pole, kde sem se jen tak poflakovala. Samozřejmě, že jsem si sebou nezapoměla vzít foťák, takže mám tu pro Vás pár fotek z pole. Včera mi přálo skvělé počasí, svítilo sluníčko, byl to takový eště letní den. Venku jsem byla asi 3 hodiny, takže jsem pak byla malinko promrzlá. Našla jsem si tam takový posed, kde se krásně dala pozorovat a fotit příroda. Srnky ani jiná zvířata jsem teda nepotkala, ale fotky se celkem vydařili. A teď už dost mích keců, jak ste se měli vy? Také u vás bylo tak pěkné slunečné počasí? :)

Hned jak jsem vyšla z vesnice, kde máme chalupu, uviděla jsem krásný šípkový keř. Bylo jich tam u cesty hodně, ale dám Vám sem asi jednu z nějelšpí fotke šípkového keře.

Kresba barevně - Vlasy v drodolu!

24. října 2013 v 16:02 | Rousaline |  Kreslím
V úterý jsem se nudila a tak mě napadlo, že bych mohla něco nakrelit. Našla jsem si na youtube návod, jak namalovat barevně vlasy v drdolu. Myslím, že to dopadlo lépe než jsem čekala, tak doufám, že se budou líbit. :)

Omlouvám se za kvalitu fotky, bylo blbé světlo.

Podpis Detail

Tak co na to říkáte? :)

Pořadač!

23. října 2013 v 18:58 | Rousaline |  Tvořím
Ahooj!
Dneska jsem si pro Vás připravila takový typ, jak si vyzdobit pořadač. Můžeme to brát klidně i jako DIY, to je mi jedno. No, ale teď už dost keců, jdeme na to.

Budeme potřebovat:

1.Pořadač
2.Lepící papíry (seženete v papirníctví nebo můžete si koupit tapetovací papíry)
3.Tužku
4.Nůžky


Fotky z lesa :)

21. října 2013 v 18:15 | Rousaline |  Fotím
Ahoj!
Tak jak jsem vám slíbila, mám tu pro vás nějaké fotky z lesa. Fotek není moc nedalo se moc toho vyfotit. Takže to nejsou ani moc podzimní fotky, což mě moc mrzí, ale co se dá dělat, přírodě neporučíš.


Kresba tužkou - lidské oko

19. října 2013 v 12:24 | Rousaline |  Kreslím
Ahoj!
Konečně víkend! Taky jste se tak hrozně moc těšili? Já moc. Na chalupu jedeme až dneska ve tři, takže jsem si udělala takový pohodový den.
Včera jsem přišla brzo ze školy, takže jsem zase něco načmárala na papír. Zkoušela jsem lidské oko, musim říct, že se mi nejvíc povedlo. Lidksé oko mi nikdy nešlo nakrelit vždycky to vyapadalo, tak nějak..divně...! Ale teď se to aspoň podobá tomu oku.

Affs, SB, spřátelené blogy!

17. října 2013 v 18:04 | Rousaline |  Píšu
Hi!
Rozhodla jsem se napsat proč nemám /SB/affs/spřátelené blogy/ a další názvy, které existují pro jednu stejnou věc!

Takzvané AFFS neboli Affilates/spřátelené blogy jsou velice populární, každý pátý blog je má zavedené. Asi je to kvůli tomu, že se vám tím zvýší návštěvnost nebo třeba máte potřebu "obíhat" nějaké blogy, ale to můžete přece i bez affs nebo snad ne?

Kytičky!

15. října 2013 v 19:34 | Rousaline |  Fotím

Kytičky!

Přináším vám spolu se mnou várku fotek! Tentokrát to nebudou Kočičky - jako minule,ale budou to Kytičky! Doufám, že se vám fotky budou líbit. Kytičky, jak už asi víte teď moc nerostoou, takže jsem vám dám fotky, které jsem fotila už dřív :)
Krásná sedmikráska ještě z jara!


Citáty!

14. října 2013 v 19:54 | Rousaline |  Píšu

Nedávno jsem viděla na jednom blogu (http://srdceumelce.blog.cz/) články s citáy. A tak jsem si řekla, že bych se mohla inspirovat a napsat vám sem pár mojich oblíbených citátů. Když už tu byl článek stěma písničkama, tak tu je i s citátama.

Moje oblíbené citáty!

"Říkáš: miluji déšť, když však prší, jdeš se schovat, abys nezmokl. Říkáš: miluji slunce, když však svítí, jdeš se schovat do stínu. Mám strach, že mi jednoho dne řekneš: miluji tě."
John Lennon

Tento citát mám opravdu moc ráda, je totiž opravdu pravdivý a kě mně prostě patří. Souvisí totiž se mnou celý život, takže ho nemůžu sem nenapsat.


Music ♥

13. října 2013 v 13:42 | Rousaline |  Píšu
Máte rádi muziku? Já ano! Písničky poslouchám deně, prostě to zbožňuju! Nasadit si sluchátka a vypnout! Aaa, to je moje vášeň. Ani jeden den bez hudby nevydržím.

Hudba pro každého znaméná uplně něco jiného, také každý má rád jiný druh hudby. Někdo má rad staré dobré dechovky, jiný rock, pop atd... Někomu se líbí Justin Bieber někomu zas One Direction. Je jasné, že né všem se líbí to samé! To vědí všichni, ale i když to všichni vědí, tak proč někdo "hejtuje", ty co maj rádi Justina anebo One Direction? Proč? Oni maj rádi třeba Linkin park a taky jim nikdo nic neřiká, tak proč pořád někdo do někoho naráží, za to co poslouchá? Bože musíte si všichni uvědomit, že je to jen naše volba, co kdo poslouchá! Přece se vás nebudeme ptát jestli můžeme poslouchat tohodle a toho! Každej má jinej styl, každému se líbí něco jiného, tak proč ho za to odsuzovat? Dobře, možná Justin zpívá jako holka, ale někomu se to líbí, jak zpívá nebo se některejm líbí jeho vzhled, je nezajímá jestli vám se ten vzhled líbí nebo ne! A když pak vy příjdete stěma kecama, že Justin je gay, tak se nedivte, že vás Belieberky seřvou! Oni vám taky nenadávají za to, co vy posloucháte!
No doufám, že toto všichni už dávno víte!

Zdroj: weheartit.com